Jak terapie probíhá

Naši terapeuti pracují osvědčenou metodou, která už pomohla mnoha lidem zlepšit kvalitu jejich života a vyřešit jejich problémy. Metoda se zaměřuje na efektivní práci s myšlenkami a emocemi s cílem odhalit a odstranit skutečné příčiny problému.

Terapeut je Vaším průvodcem během dvouhodinové terapie. Pomůže Vám identifikovat problém a společně s Vámi se dostane k jeho příčině. Prací s vědomými i podvědomými programy příčinu odstraníte, což vede k úplnému a trvalému vyřešení. Terapeut Vás po celou dobu terapie vede a podporuje, abyste se ve svém vnitřním světě lépe orientovali.

„Na rozdíl od jiných terapií u iHappy nejde o to, abyste se naučili žít s problémem, ale o to, abyste ho zcela vyřešili a navždy odstranili z vašeho života. Během relativně krátké doby (dvě hodiny) můžete dosáhnout významných změn, dokonce i v oblastech, s nimiž jste se potýkali po svůj celý život.“

Ve zpracování problému nejsou žádná témata tabu – terapeuti přistupují ke každému problému s profesionálním nadhledem. Terapie Vám nejen pomůže vyřešit konkrétní obtíže, ale také Vám pomůže pochopit spojení mezi Vašimi myšlenkami, emocemi a chováním. Tímto způsobem můžete převzít plnou zodpovědnost za své emoce i myšlenky a začít žít naplněnější a šťastnější život.

Klienti rovněž často objevují, že tzv. „slabosti“ v jejich životě jsou ve skutečnosti silné stránky. Terapie Vám může pomoci rozplést omezující iluze a odhalit Vaše skutečné síly.

Rezervace termínu krok za krokem

krok 1 (volitelně)

Seznamte se s našimi terapeuty

Na stránce Naši terapeuti si můžete prohlédnout terapeuty iHappy a vybrat si podle svých preferencí. Každý z nich má na své osobní stránce rezervační kalendář s volnými termíny.

krok 2

Vyberte si termín terapie

V rezervačním kalendáři iHappy si vyberte termín sezení a z nabídky zvolte volný čas (vždy 120 minut). Potvrďte tlačítkem “Pokračovat v rezervaci”.

krok 3

Zvolte si terapeuta

Vyberte si terapeuta, který má ve Vámi vybraný čas volno. Pokud je v daném čase volný pouze jeden terapeut, bude vybrán automaticky. Klikněte na tlačítko “Pokračovat v rezervaci.”

krok 4

Vyplňte své údaje

Vyplňte své údaje a vyberte požadovaný způsob spojení (vidohovoru). Buď Vám můžeme v čas terapie zavolat přes WhatsApp nebo Vám do e-mailu zašleme odkaz na online videohovor. Klikněte na “Pokračovat v rezervaci”.

krok 5

Uhraďte částku za terapii

Vybraný termín potvrdíte uhrazením ceny za terapii. Cena za terapii je u všech terapeutů jednotná a činí 2.900 Kč za jedno sezení (120 minut). Částku je možné uhradit kartou nebo online převodem.

krok 6

Dostavte se na terapii

Ve vybraný čas se s Vámi spojí terapeut iHappy buď přes WhatsApp nebo videohovor na zaslaném odkazu. Je to snadné, nemusíte se o nic starat. Podrobnější informace naleznete na stránce Jak to funguje?

Jak se připravit na terapii

Buďte odhodlaní ke změně

Pokud toužíte po změně ve svém životě, po šťastnějším životě, první krok budete muset udělat sami – rozhodnout se. A možná už jste ho udělali a cítíte, že nyní nastal správný čas. Pokud jste rozhodnuti investovat svůj čas a prostředky do terapie s iHappy, můžete si být jistí, že naši zkušení terapeuti udělají maximum, aby jste dosáhli požadovaného výsledku. Ten se dostaví ihned v průběhu terapie a vaše investice do svého duševního zdraví se začne okamžitě vracet.

Vyhraďte si čas a prostor jen pro sebe

Vše má své místo a čas. Čas terapie si vyberete v rezervačním systému a díky online formě je i místo na Vás. Je žádoucí a velmi důležité, abyste během dvouhodinové terapie nebyli nikým a ničím vyrušováni. Zvolte si klidné místo, ideálně o samotě, kde se můžete pohodlně usadit. Na samotnou terapii si připravte kapesníčky (i když si myslíte, že to není potřeba), mějte po ruce něco k pití, zkontrolujte připojení k internetu a můžeme začít.

Nebuďte pod vlivem

Na terapii pracujete se svou myslí a se svými emocemi. Proto je žádoucí, abyste byli odpočatí a nebyli pod vlivem omamných látek, látek ovlivňujících mozkovou činnost, alkoholu a podobně. Pokud ovšem užíváte lékařem předepsaná antidepresiva, užívejte je dle předpisu, i v tomto případě má terapie efekt a nic nebrání jejímu uskutečnění.

Nejste si jistí, zda je terapie s iHappy pro Vás? Poradíme Vám.

Rychlá konzultace s naším terapeutem zdarma!

Zajímá vás některé z následujících témat?

Chcete na sobě pracovat? Nebuďte v tom sami, pomůžeme vám. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život díky iHappy.