Ing. Andrea Vokálová

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Moje životní poslání je pracovat s lidmi, které v životě něco trápí, chtějí to změnit a užívat si život svobodně s lehkostí podle sebe. Sama i za pomoci terapeutů jsem vyřešila své celoživotní zdravotní i osobní problémy, o kterých jsem si myslela, že jsou normální, mám je na celý život a nedá se s nimi nic dělat. Jediný důležitý ukazatel pro mě byl mé rozhodnutí, že už mě to takto nebaví, nechci to tak mít a žít – jsem rozhodnutá to změnit a udělat pro to maximum.

Metoda, se kterou pracuji, je nejlepší z těch, co jsem vyzkoušela. Je jasná, logická a především rychlá, účinná a šetrná, takže problém vztahový, pracovní, osobní, zdravotní či jakýkoliv jiný vyřešíte již na jednom sezení! Velmi mě naplňuje podporovat ženy i muže na jejich cestě. Každá osobnost je pro mě jedinečná a důležitá. Přeji Vám, abyste měli ve svém životě vztahy, zdraví a štěstí i cokoliv dalšího, co si přejete, a ráda Vám s tím pomohu.

Jsem průvodkyně životem a osobním rozvojem, terapeutka a velká milovnice přírody a zvířat. Baví mě tvořit život, navracet štěstí, lásku a sounáležitost mezi lidi, napomáhat v plnění snů.

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština, Angličtina