Články a vaše příběhy

Procházejte články o tématech, která Vás zajímají nejvíce, a nechte se inspirovat zkušenostmi našich skutečných klientů, kteří sdílejí své příběhy o tom, jak terapie s iHappy ovlivnila jejich život. Tyto příběhy jsou publikovány s vědomím a souhlasem našich klientů, kteří si přejí, aby jejich zkušenosti motivovali ostatní k lepšímu životu.

 • Online workshop zdarma: Osobní rozvoj s iHappy 11. 7. 2024 od 17:00 hodin Workshop je určen všem, kteří chtějí pod vedením zkušených terapeutů pracovat na svém osobním rozvoji (...)

  Online workshop zdarma: Osobní rozvoj s iHappy 11. 7. 2024 od 17:00 hodin Workshop je určen všem, kteří chtějí pod vedením zkušených terapeutů pracovat na svém osobním rozvoji (...)

 • V článku se dozvíte: Nejtěžší období Smysl ve ztrátě Příběh Elišky Rozchody a rozvody jsou bolestivé životní události, které mohou zanechat hluboké emoční jizvy. Přesto mohou (...)

  V článku se dozvíte: Nejtěžší období Smysl ve ztrátě Příběh Elišky Rozchody a rozvody jsou bolestivé životní události, které mohou zanechat hluboké emoční jizvy. Přesto mohou (...)

 • V článku se dozvíte: Krok do neznáma Průběh terapie Nový život díky terapii Terapie je často vnímána jako cesta k léčení vážných duševních poruch, avšak pro (...)

  V článku se dozvíte: Krok do neznáma Průběh terapie Nový život díky terapii Terapie je často vnímána jako cesta k léčení vážných duševních poruch, avšak pro (...)

 • V článku se dozvíte: Negativní pohled na terapii Mentální programy Osobní růst Terapie iHappy V dnešní době se stále více lidí obrací na terapii jako prostředek (...)

  V článku se dozvíte: Negativní pohled na terapii Mentální programy Osobní růst Terapie iHappy V dnešní době se stále více lidí obrací na terapii jako prostředek (...)

 • V článku se dozvíte: Příčiny deprese Projevy deprese Zvládání deprese Úloha terapie při depresi Deprese je stav emocionálního a mentálního vyčerpání, který může významně ovlivnit každodenní (...)

  V článku se dozvíte: Příčiny deprese Projevy deprese Zvládání deprese Úloha terapie při depresi Deprese je stav emocionálního a mentálního vyčerpání, který může významně ovlivnit každodenní (...)

 • V článku se dozvíte: Co je syndrom vyhoření Rizikové profese Časté projevy Vyhoření a terapie Příběh Tomáše Syndrom vyhoření, známý také pod jeho anglickým názvem „burnout“, (...)

  V článku se dozvíte: Co je syndrom vyhoření Rizikové profese Časté projevy Vyhoření a terapie Příběh Tomáše Syndrom vyhoření, známý také pod jeho anglickým názvem „burnout“, (...)

 • V článku se dozvíte: Co je nespavost Vliv na vaše zdraví Příčiny nespavosti Nespavost a terapie Příběh paní Martiny Nespavost (neboli insomnie) není pouze občasným problémem, (...)

  V článku se dozvíte: Co je nespavost Vliv na vaše zdraví Příčiny nespavosti Nespavost a terapie Příběh paní Martiny Nespavost (neboli insomnie) není pouze občasným problémem, (...)

 • V článku se dozvíte: Terapie jako osobní rozvoj Proč lidé chodí na terapii? Terapie jako důkaz odvahy Přínosy duševního zdraví Zbavte se problémů V dnešním hektickém (...)

  V článku se dozvíte: Terapie jako osobní rozvoj Proč lidé chodí na terapii? Terapie jako důkaz odvahy Přínosy duševního zdraví Zbavte se problémů V dnešním hektickém (...)

 • V článku se dozvíte: Úzkost u dětí Kdy se stává problémem? Projevy úzkosti Úzkost a terapie Příběh Aničky V článku se dozvíte, jak se projevuje a (...)

  V článku se dozvíte: Úzkost u dětí Kdy se stává problémem? Projevy úzkosti Úzkost a terapie Příběh Aničky V článku se dozvíte, jak se projevuje a (...)

 • V článku se dozvíte: Terapeuti iHappy Jak se připravit na terapii Jak terapie probíhá Etický kodex Přínos terapie V článku se podrobněji zaměříme na význam rozhodnutí (...)

  V článku se dozvíte: Terapeuti iHappy Jak se připravit na terapii Jak terapie probíhá Etický kodex Přínos terapie V článku se podrobněji zaměříme na význam rozhodnutí (...)

Nejste si jistí, zda je terapie s iHappy pro Vás? Poradíme Vám.

Rychlá konzultace s naším terapeutem zdarma!

Zajímá vás některé z následujících témat?

Chcete na sobě pracovat? Nebuďte v tom sami, pomůžeme vám. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život díky iHappy.