Ing. Dagmar Papřoková

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Jsem spokojená žena v nejlepších letech. Podnikám ve třech oborech – jsem terapeutkou, lektorkou a tlumočnicí AJ a NJ. Můj pestrý a tvůrčí pracovní život mě baví, mám dost času i peněz na své koníčky, vzdělávání se dle svých představ, cestování i na své dvě dospělé děti. Moje rodina je pro mě úžasnou inspirací pro ještě větší prožívání radosti z každého okamžiku.

Všeho jsem dosáhla jednak díky svému záměru, který jsem si stanovila někdy kolem puberty – až budu „stará“, budu moudrá. K tomu přispěl rovněž můj optimistický přístup k životu a pak stačilo jen poznat terapie a bylo zhruba před sedmi lety „vymalováno“. Efektivnější nástroj jsem dosud nepoznala. Jednoduše si užívám, protože dokážu odlišit to, co se mě týká a adekvátně se k tomu postavit a zbytek s klidem hodit za hlavu.

Být terapeutkou je pro mě posláním. Každý klient či klientka různého věku, povolání či nastavení je výzvou k tomu, abych ho podpořila v uvědomění si toho, čeho chce v životě dosáhnout a pomohla mu jednoduše a efektivně podle přesně stanovených pravidel s vyřešením jeho aktuálního problému či problémů tak, že po terapii odchází s tím, že ví, jaké kroky podniknout, jaká rozhodnutí učinit, co změnit či nezměnit.

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština