Ing. Iva Labaštová

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Žijeme v době plné zvratů a překvapení. Někdy je to příjemné, někdy nás to nemile zaskočí. Když se náročných situací nahromadí víc, může se to podepsat na našich vztazích, zdraví, výkonech v práci. Důsledkem mohou být deprese, úzkosti, syndrom vyhoření, nespavost, nesoulad ve vztazích, chronické nemoci a bolesti.

Před deseti lety jsem měla za sebou složitý rozvod, těžkou a dlouhou nemoc s následným úmrtím druhého manžela v souběhu s pubertou dětí, totální finanční dno a z toho všeho pramenící depresi a ztrátu smyslu života. S pomocí tehdy dostupných metod jsem se ze všeho vyhrabala, ale jako středoškolská učitelka jsem začala vnímat, že mé místo už není za katedrou, ale že se svými zkušenostmi budu nešťastným adolescentním dušičkám víc užitečná psychickou oporou a nabídkou řešení jejich situace. Vždy mě totiž u problematických žáků zajímalo jejich rodinné zázemí, které bylo příčinou jejich nestandartního chování.

V této době mi „náhodou“ přišla do života metoda, která mě obohatila o poznání sebe sama, o kvalitnější a radostnější život.

Mým cílem je pomoci všem lidem, kteří chtějí řešit své problémy, k naplněnému životu ve všech jeho oblastech.

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština