Ing. Ivana Smolková

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Vítejte na cestě změn a řešení toho, co vás trápí! Jsem tu, abych vám byla průvodcem na této cestě poznání. Máte možnost si vyřešit své problémy a nalézt pohodu a svůj vnitřní klid. Tak jako mně terapie změnila můj život, tak i vy můžete změnit ten svůj. Musíte jen jediné – rozhodnout se a chtít.

Žila jsem normální a poměrně šťastný život. V mnoha ohledech jsem měla vše, co jsem si obecně mohla přát. Přesto jsem se necítila šťastná. Nevěděla jsem co s tím. Zkoušela jsem různé metody, ale většinou zabíraly, ale jen na chvíli. Vadilo mi hlavně to, že se věci opakovaně vracely. Šlo to pomalu a z mých problémů se mi ukrojil vždycky jen kousek.

Teď jsem šťastná, vděčná a hrdá sama na sebe, že jsem do toho šla. Cítím lásku, porozumění a radost. Terapie dělám více jak 12 let. Tahle metoda se pořád zdokonaluje a s ní se zdokonaluji i já. Funguje a to je pro mě nejdůležitější. Je krásné pozorovat lidi, jak se během terapie mění. Jak se smutek, trápení a neštěstí mění v radost, spokojenost a klid. Vedu lidi k tomu, aby pochopili, proč se jim některé věci dějí. A co je důležité a podstatné – každému vysvětlím, co s tím a jak si s tím poradit.  Snadné, jednoduché a rychlé. Nikoho nehodnotím ani neodsuzuji.

Pokud se společně vydáme na tuto cestu, budu vám průvodcem a oporou a vím, že se nám podaří překonat každou výzvu. Těším se na vás!

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Polština, Slovenština