Jana Olešová, MSc.

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Během života jsem zjistila, že se mi věci opakují, bez ohledu na to, jestli to tak chci nebo ne. Cítila jsem se jako křeček v kolečku. Hledala jsem jak z toho ven. Vyzkoušela jsem mnoho metod a přístupů, všechno fungovalo trochu nebo na chvíli. Až jsem jednoho dne narazila na terapeutický přístup, který mě oslovil svou jednoduchostí, logičností a hlavně, změny byly trvalé. Začala jsem sama na sobě pracovat a postupně se můj život proměnil až do dnešní podoby. Jsem šťastná, spokojená a když se objeví něco, co se mi nelíbí, tak si s tím umím poradit. Naučila jsem se s metodou pracovat a umím pomoci komukoliv z Vás, stačí se rozhodnout pro změnu a pak spolupracovat.

Procestovala jsem kus světa, viděla jsem jak lidé žijí jinde. Přitom jsem zjistila, že štěstí nenajdu venku, netoulá se v Austrálii ani v Pyrenejích. Člověk se musí podívat dovnitř, do sebe a tam hledat své štěstí. Sami před sebou neutečeme. Cesty do hlubin sebe jsou často těžší než treky v Himalájích nebo přechod přes žhavé uhlíky.

Jsem tady pro Vás, abych Vám byla oporou a průvodkyní na vašich cestách do vašeho nitra. Pomůžu Vám dojít ke změně, pro kterou jste se rozhodli (anebo se dostat z problémů, které Vás teď trápí).

Být terapeutkou mě baví, je krásné pozorovat, jak jsou lidé různí, jak to mají nastavené každý po svém, jak pracuje lidská mysl. Mám radost, když klient odchází spokojený, s rozzářenýma očima. Každý z nás je zodpovědný právě za ten svůj život. Zkrátka: “Jaký si to uděláš, takový to máš!”

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština, Angličtina