Petr Kohout

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Vždy jsem působil šťastně a překypoval veselostí a vtipem. Býval jsem rád středem pozornosti. Stále jsem chtěl dokazovat, že na „to“ mám, a tak jsem pro ostatní vypadal odvážně až dokonale. Věřil jsem tomu, co dělám a jak se rozhoduju. Moje ego rostlo.

Pak jsem začal pociťovat, že hodně lidí v mém okolí mě nepovažuje za dobrého člověka, přítele a kamaráda. Začal jsem vnímat, že jsem se osamocený a že jsem udělal spoustu strašných chyb. Přišel jsem o rodinu, majetek, zdraví a sám sebe. Uvědomil jsem si, že jsem hrál role a nebyl opravdu sám sebou. Jak to? Vždyť jsem v životě dosáhl svým enormním úsilím velmi mnoho vysokých cílů? Složilo mě to na kolena. Doslova.

Hledal jsem opravdovou pomoc a nakonec…podařilo se! A natolik úžasně jsem se srovnal se vším „zlým“, že jsem v sobě znovu objevil radost ze života a z každého okamžiku mého pobytu na Zemi. A zde jsem se rozhodl, že pomohu i ostatním najít znovu svoji hodnotu, svobodu, zdraví, lásku, porozumění, empatii, jasnost v rozhodování, snadné zacílení a dosahování cíle s lehkostí. Zmizí strach, žárlivost, odsuzování, nejistota, závislost, vztek, sebelítost…

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština