Ing. Šárka Hulinková

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Efektivní prací na sobě jsem si doopravdy uzdravila svou duši, proměnila bolest za odpuštění a přijetí, a neustálý neklid v trvající mír a harmonii. Ale nebylo tomu tak vždy.

Dříve jsem se hodně zajímala o psychologii, která mi pomáhala řešit pro mě těžké životní situace. Poté jsem si našla ještě lepší lék – cestování. Pocit svobody a nadšení z nového začátku byl strhující. Ale i když jsem měla všechno – skvělého partnera, inspirativní přátele, vyřešené finance a život u moře, tak i tak mě znovu začala dohánět deprese, nechuť do života a touha někam zalézt a tam zůstat. A mě došlo, že kamkoliv člověk jde, tak před sebou nikdy neuteče.

Vše se tenkrát ještě zhoršilo, když jsem se vrátila domů. Přebíralo to nade mnou kontrolu a já cítila, že jsem na bodu zlomu – buďto díky panickým atakám nadobro zešílím, nebo se dám do pořádku a vyřeším to. Vyléčím sebe a své zraněné a unavené srdce. Jedno z rčení říká, že když se hluboko doopravdy pro něco člověk rozhodne, tak se vyšší síly spojí, aby nalezl cestu, jak toho docílit. A tak se i stalo..

Přetransformovala jsem svou cestovatelku po světě na objevitelku své vnitřní duše. Neutíkám sama před sebou, ale s láskou objevuji a přijímám svůj vnitřní svět a vše co k němu patří. A to má takovou sílu, že se pro mě stalo posláním toto předávat dalším rozhodnutým duším dál. Velmi ráda pomohu i Tobě.

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština, Angličtina