Simona Rajnohová

cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Vždy jsem cítila, že je něco víc. Podvědomě jsem vnímala, že mohu žít život jinak a řešit situace, které mi do něj přichází, zcela odlišným způsobem, než je běžné.

Pocházím z kraje pod Pálavou, ale žiji v Brně. Moje cesta objevování souvislostí a jiného pohledu na život, započala mým příchodem do waldorfské školy, kde se pedagogika dělá jinak a kde působím doposud. Svět dětí je mi stále blízký. Setkávám se s ním i při svých terapiích, na kterých spolu s klienty oslovujeme právě onu dětskou duši v nás.

Život se mi razantně proměnil v roce 2016 a já pro sebe získala skvělý nástroj, jak si rychle a efektivně dokázat pomoci. Po absolvování terapeutického výcviku a dlouhodobé práci na sobě samé, jsem začala s radostí pomáhat i ostatním. Jsem šťastnou maminkou dvou úžasných synů, které dělí věkový rozdíl 25 let. Spolu s mateřskou rolí, si tedy nově užívám i nádhernou úlohu babičky. Vše se mi začalo dít a rozkvétat, právě po odstranění negací. Negativní přesvědčení, která jsme v raném věku získali, jsou totiž onou brzdou, která nám brání žít spokojený a šťastný život v přítomnosti. Můžeme je však s lehkostí propustit a už je nežít. Vy sami totiž nejlépe víte, co chcete a po čem toužíte. Vy se rozhodnete a změníte to.

Přeji nám všem žít život šťastný jako při svém zrození!

Naše reference

Přidejte se ke spokojeným klientům iHappy

Volné termíny

jazyk terapie: Čeština, Slovenština