S čím nejčastěji pomáháme našim klientům

Nezůstávejte na to sami. Terapie s iHappy Vám nejen poskytne podporu, ale také pomůže identifikovat a vyřešit Vaše problémy jednou provždy. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život.

Strachy a úzkosti patří k nejčastěji řešeným problémům na našich terapiích. Tyto nepříjemné a často paralyzující emoce mají moc negativně ovlivňovat náš každodenní život. Terapie vám umožní poznat kořeny vašeho strachu, pochopit ho a vypořádat se s ním jednou pro vždy. Vezměte svůj život do vlastních rukou a žijte znovu naplno bez omezujících vlivů.

Související témata: stres, perfekcionismus, rituály, závislosti, neúspěch

Vztahy mohou přinášet do života radost, ale zároveň se jedná o oblast, která nám dokáže nejvíce ublížit a poznamenat nás. Díky terapii naleznete a vyřešíte příčiny vztahových problémů a tím si otevřete cestu k jejich láskyplnému, rovnocennému a šťastnému prožívání.

Související témata: komunikace, partneři, rodina, osamělost, křivdy

Závažné životní krize, ztráty a obecná nespokojenost mohou způsobit mnoho bolesti. Terapie vám poskytne prostor pro prozkoumání těchto pocitů a nalezení smyslu (příčiny) každé situace. Po zpracování Vašeho problému se nejen přestanete trápit, ale budete svobodní učinit kroky, které Vám umožní začít svůj šťastnější život.

Související témata: krize identity, nízká životní spokojenost, hledání smyslu a cílů, životní ztráty

Jak se cítíte ve vlastním těle ovlivňuje Vaší psychickou pohodu a naopak. Terapie vám umožní najít příčiny negativních pocitů. Po terapii se přestanete trápit kvůli tomu, co si o vašem těle myslíte Vy nebo ostatní a vytvoříte si s nim pozitivní vztah. Uvědomíte si, kolik toho pro Vás udělalo a vyjádříte mu svou vděčnost. Je na čase dosáhnout ideální harmonie mezi tělesným a duševním zdravím.

Související témata: tělesná pohoda, sebeláska, stravovací návyky, fyzická aktivita, stárnutí, sexualita

Nespokojenost v oblasti Vaší kariéry a finančního zázemí ovlivňuje celý Váš život. Díky terapii identifikujete, co Vám brání mít ideální práci a jaké máte negativní programy v oblasti financí. Zbavíte se svých bloků a nic Vám nebude stát v cestě za úspěchem v oblasti pracovního naplnění.

Související témata: pracovní stres, nedostatek financí, vyhoření a únava, strach ze změny

Osobní rozvoj a sebeláska jsou klíčové pro plnohodnotný a šťastný život. Díky sezení s našimi terapeuty poznáte souvislosti mezi vašimi myšlenkami, emocemi a jednáním a odstraníte překážky na vaší cestě ke spokojenému a vysněnému životu.

Související témata: rozvoj osobnosti, prosazování vlastních cílů, pozitivní myšlení, spiritualita

Nejste si jistí, zda je terapie s iHappy pro Vás? Poradíme Vám.

Rychlá konzultace s naším terapeutem zdarma!

Odpovědi na časté dotazy

Je naprosto přirozené cítit trochu nervozitu před terapií. Abyste se cítili více uvolněně, připravili jsme pro vás seznam nejčastějších dotazů a odpovědí, které vám pomohou lépe porozumět našemu přístupu a metodám. Pokud máte jakýkoli další dotaz ohledně terapie, průběhu procesu nebo naší metody, neváhejte se obrátit na nás. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme další informace.

Dokážeme pomoci s širokou škálou problémů, včetně úzkostí, deprese, stresu, problémů v partnerských vztazích, sebedůvěry a mnoha dalších. Stačí nám sdělit, s čím se potýkáte, a společně najdeme cestu k řešení. Více o nejčastějších problémech naleznete zde. 

Terapie je užitečná pro každého, kdo touží po vyřešení svých problémů a zkvalitnění svého života. Pomůže Vám i s lepším porozuměním sobě, svým emocím a pocitům. A pokud si nejste jistí, vhodnost terapie u nás můžete konzultovat zdarma.

Naše zkušenosti hovoří jasně – většinu problému (i dlouhodobých) lze vyřešit během jediné dvouhodinové terapie. Ale rozumíme Vám a chápeme, že taková otázka je na místě. Nemusíte se však obávat, naši terapeuti jsou tu pro Vás a celou terapií Vás provedou. Stačí jen udělat první krok a objednat se.

Ano a rádi. Pokud řešíte jednu oblast svého života dlouhodobě, je nejvyšší čas změnit přístup a problém vyřešit jednou provždy.

Protože víme, že stačí najít pravou příčinu problému (většinou v dětství), přijmout ji a vyřešit. V tom spočívá metoda práce našich terapeutů a tisíce spokojených klientů říkají, že odvádíme dobrou práci. Dejte šanci terapii s iHappy a uvidíte, že nepřeháníme.

Jakmile by k tomuto došlo, je ve Vašem zájmu to při terapii ihned terapeutovi sdělit. Nebojte se, jeho se to nedotkne. Možná právě to, že si nerozumíte s některými lidmi může být Váš problém, který je vhodné vyřešit.