Reference našich klientů

Spokojení a šťastní klienti jsou pro nás tou nejlepší vizitkou. Vážíme si každého, kdo se odhodlal aktivně přistoupit ke změně svého myšlení a prožil na vlastní kůži výhody terapie s iHappy.

Naši klienti jsou pro nás prioritou a jejich spokojenost je naší hlavní motivací. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich cesty k lepšímu duševnímu zdraví a šťastnějšímu životu.

 • Paní Dagmar mi pokaždé pomohla přesně s tím, s čím jsem potřebovala. Důležitý byl vždy můj osobní záměr. S jejími životními i terapeutickými zkušenostmi se nám společně podařilo vyřešit vše, s čím jsem si sama nevěděla rady. Ladění mých osobních vztahů se pak propsalo i do vztahů pracovních. I když pracuji hodně, je to teď s lehkostí, beze stresu a snáze se mi nacházejí řešení. Pak mi ta práce kvete pod rukama. A za to vše jsem paní Dagmar velmi vděčná.

  Barbora K.
  říjen 2023

 • Dobrý den, je to tedy po terapii velká změna. To co mi dříve rozhodilo, mi teď nechává v klidu. Ve čtvrtek jsem měla takový ten pocit, že teď se mi zase sevře žaludek a přijde ten můj pocit neodůvodněného strachu, a ono ne.  To byla taková změna, že se s tím vlastně pořád sžívám :) Je to super!!!  Moc vám děkuji!

  Štěpánka U.
  prosinec 2023

 • Dobrý den Pavlíno, hlásím, že jsem ve větším klidu a tolik se nestresuji, jako tomu bylo před sezením. Zítra se má vrátit přítel, to bude teprve pro mě zkouška ale vím, že to bude v pohodě. Chci Vám moc poděkovat, spoustu věcí beru tak jak jsou a už nejsem tolik vystresovaná. Díky Vám jsem na dobré cestě. Moc moc děkuji a určitě si s Vámi domluvím další sezení. Jste úžasná.

  Nikola M.
  leden 2024

 • Dobrý den, co napsat víc, než že mi je dobře. Spím bez sluchátek a jde to, žádný strach a normálně usnu, tak tfuj tfuj tfuj ať to vydrží. Ještě jednou mockrát děkuji.

  Sabina F.
  únor 2024

 • Simča se umí napojit na člověka a jeho rodinný systém, vidí souvislosti, rychle odhaluje příčiny a jde k jádru věci. Čiší z ní vlídnost a laskavost, člověk se s ní cítí přijímán a v bezpečí a snadno se otevírá. Děkuji

  Michaela M.
  srpen 2023

 • Simona mi pomohla dostat se zpátky nohama na zem. Problém, se kterým jsem přišla, po terapii s ní už vidím jinak a je mi skvěle. Cítím se jako znovuzrozená. Terapie je přímočará, účinná, rychlá. Velmi děkuji a doporučuji terapii všem lidem, kteří si mi myslí, že jim už není pomoci. Z celého srdce děkuji

  Petra B.
  listopad 2023

 • Opět mě dostalo, jak je to vlastně všechno jednoduché. Akorát si to uvědomit. Doznívající zážitek vnímám i jako nové druhé zrození, kdy to staré žití končí, a já začínám žít se záměrem, že žiji šťastný a spokojený život. Terapií jsem hodně pochopila a uvědomila si, že si vlastně můžu všechno dovolit -:)  Ještě jednou děkuji

  Marcela H.
  květen 2023

 • Po terapie se cítím úplně jinak, daleko lépe. Co se týká bulimie, tak tam je můj život úplně jinde – až na jedno malé zaškobrtnutí se cítím výborně. Měla jsem to udělat už dřív, ale teď to teprve vidím nějak jasněji. Nejlépe jsem ten pocit popsala jako tabula rasa. Momentálně pracuju na tom, abych nedělala věci, které nechci jen z povinnosti a zbavila se svých dalších problémů. Uvidím, jak mi to půjde, kdyby to nebylo ono, ráda se objednám znovu. Každopádně chci říct, že jsem ráda, že jsem na sezení dorazila a vůbec nevím, jak Vám poděkovat. Dvě hodiny terapie byly daleko účinnější než všechny moje pokusy za několik posledních let. Děkuji

  Denisa H.
  duben 2023

 • Je zřejmé, že zdejší terapeuti vidí pomoc lidem jako své poslání a mají srdce na pravém místě. Vždy mi dokázali poradit i v emočně náročnějších situacích, kdy by si třeba terapeut-začátečník nebyl úplně jistý, jak dál pokračovat. Zejména terapeut Honza, u kterého oceňuji i jeho schopnost práce s dětmi. Sama jsem mu poslala na sezení tři ze svých pěti dětí a všechny z něj i z výsledků byly nadšené. Z mého pohledu má velmi vyvinutou schopnost empatie a intuice, což jsou skvělé vlastnosti pro ten druh práce s lidmi.

  Zuzana B.
  květen 2022

 • Mám za sebou spoustu zkušeností s nejrůznějšími terapiemi a metodami, ale až tady mi to sedlo. Není potřeba o problému dlouze mluvit a „vrtat se“ v něm, ale jít přímo na věc, do příčiny, tu si zpracovat a dále už to nežít. Měl jsem spoustu problémů, ale dnes se považuji za šťastného a úspěšného člověka doma i v podnikání. Díky všem, kteří pomáháte a zejména paní Andrejce za její úžasnou empatii a pomoc.

  Adam D.
  únor 2024

 • I přes to, kolik kapesníků během terapie padlo, jsem po jejím skončení cítila pozitivní pocit, úlevu a posun správným směrem a to řada věcí a spojitostí doběhla až v následujících dnech. Oproti běžné terapii, kde o svých negativních pocitech jen mluvíte a spíše je jen vytáháte na povrch, na iHappy cítíte bezprostřední úlevu a vnímáte, jak negace postupně zpracováváte bez ohledu na to, jak moc je veliká, nebo naopak sebemenší. Moc děkuji všem terapeutům za jejich energii a pomoc.

  Lucka U.
  listopad 2023

 • Terapie je skvělá. Po pár větách poznáte, že nejste jen další „pacient“ v řadě, ale vnímáte osobní zájem, pochopení a současně profesionální přístup. Právě přístup a pozitivní atmosféra mi výrazně pomohly, abych byl při terapii úplně otevřený a upřímný. Terapeut už Vás pak velmi obratně vede tam, kam je potřeba.

  Jirka Č.
  srpen 2022

 • Pamatuji si, že jsem přišel s mírnými obavami, zda se se mnou ještě dá něco dělat. Terapeut mě pochybností zbavil hned v prvních minutách. Upřímně mohu říci, že sezení mě zbavilo mého problému rychle a dvě hodiny utekly jako nic. Když mám nyní nějaký problém, se kterým si nevím rady, už se zbytečně netrápím a raději se ho zbavím s profíkem.

  Petr T.
  květen 2023

 • Jeden z důvodů, proč jít za Luckou na terapii je její rozhodnutí být skvělou terapeutkou od samého začátku. Jednoduše ví, že vám dokáže pomoci a v tomto odhodlaném duchu provází celou terapii. Při sezení víte, že na druhé straně sedí člověk na svém místě, a proto zbytek už je jen na nás. Udělat rozhodnutí ke změně života k lepšímu a jít si za tím.

  Jan N.
  červen 2023

 • Měla jsem veliké problémy sama se sebou, sešlo se mi toho moc najednou. Nezvládla jsem odloučení od rodiny, měla problémy s tátou a jednou jsem už toho měla dost. Šla na jsem sezení k Lucii a odcházela jsem jak úplně jiný člověk. Měla jsem vyčištěnou hlavu a cítila jsem se skvěle, jak znovuzrozená. Jsem moc ráda, že jsem se pro to rozhodla, určitě všem moc doporučuji. Lucie má moc příjemný hlas a skvěle se s ní povídá, je to anděl, který všem pomáhá. Moc za to děkuji.

  Markéta K.
  leden 2024

 • Paní terapeutku Lucii jsem vyhledala na doporučení mého známého přítele. Nevěřila bych, jak mi pomůže se vyrovnat se zážitky z dětství, kdy jsem byla sexuálně znásilněna. Po několika hodinové terapii se mi neuvěřitelně ulevilo, a hlavně přestala jsem mít noční můry, které mě trápily po několik let. Lucie také dokázala na mé tváři vykouzlit tolik úsměvů, jako se už dlouho nikomu nepodařilo. Z celého srdce Vám děkuji.

  Adéla D.
  prosinec 2023

 • Na terapie se rád vracím, když cítím, že potřebuju pomoct si v sobě něco vyřešit a nestačí mi na to usednout ke klavíru nebo s kytarou na schody. Terapeut Honza je vnímavý a citlivý člověk, který do vás vidí hluboko a zároveň vás respektuje. Potkal jsem ho poprvé na kurzu  před několika lety a už tehdy z něho vyzařovala laskavá a klidná síla! Je to prostě zkušený terapeut s nohama na zemi.

  Albert Č.
  březen 2022

 • K terapeutovi Honzíkovi mám absolutní důvěru. Jako terapeut je milý, jemný ale umí být i tvrdý a přísný. Když se na něčem zaseknete, umí Vás rázně navést na správnou cestu, na které problém společně vyřešíte. Je empatický, důmyslný, ohleduplný a se svými klienty s trpělivostí pracuje. Vždy, když jsem potřebovala, mi hodně pomohl a vím, že jsou u něj dveře pro mě stále otevřené. Je to člověk s otevřeným srdcem a nohama na zemi. Terapii u něj mohu jen doporučit.

  Bára L.
  říjen 2022

Nejste si jistí, zda je terapie s iHappy pro Vás? Poradíme Vám.

Rychlá konzultace s naším terapeutem zdarma!

Zajímá vás některé z následujících témat?

Chcete na sobě pracovat? Nebuďte v tom sami, pomůžeme vám. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život díky iHappy.