Rezervace terapie iHappy

Jednotná cena za terapii: 2.900 Kč / 120 minut

Učiňte první krok k pozitivní změně ve vašem životě. Rezervujte si svůj termín terapie iHappy snadno a rychle pomocí našeho rezervačního formuláře. Stačí vybrat termín, volný čas a terapeuta, uhradit částku online nebo kartou a poté se dostavit v daný čas na terapii.

Stále váháte?

Podívejte se na reference našich klientů

S čím nejčastěji pomáháme našim klientům

Nezůstávejte na to sami. Terapie s iHappy Vám nejen poskytne podporu, ale také pomůže identifikovat a vyřešit Vaše problémy jednou provždy. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život.

Strachy a úzkosti patří k nejčastěji řešeným problémům na našich terapiích. Tyto nepříjemné a často paralyzující emoce mají moc negativně ovlivňovat náš každodenní život. Terapie vám umožní poznat kořeny vašeho strachu, pochopit ho a vypořádat se s ním jednou pro vždy. Vezměte svůj život do vlastních rukou a žijte znovu naplno bez omezujících vlivů.

Související témata: stres, perfekcionismus, rituály, závislosti, neúspěch

Vztahy mohou přinášet do života radost, ale zároveň se jedná o oblast, která nám dokáže nejvíce ublížit a poznamenat nás. Díky terapii naleznete a vyřešíte příčiny vztahových problémů a tím si otevřete cestu k jejich láskyplnému, rovnocennému a šťastnému prožívání.

Související témata: komunikace, partneři, rodina, osamělost, křivdy

Závažné životní krize, ztráty a obecná nespokojenost mohou způsobit mnoho bolesti. Terapie vám poskytne prostor pro prozkoumání těchto pocitů a nalezení smyslu (příčiny) každé situace. Po zpracování Vašeho problému se nejen přestanete trápit, ale budete svobodní učinit kroky, které Vám umožní začít svůj šťastnější život.

Související témata: krize identity, nízká životní spokojenost, hledání smyslu a cílů, životní ztráty

Jak se cítíte ve vlastním těle ovlivňuje Vaší psychickou pohodu a naopak. Terapie vám umožní najít příčiny negativních pocitů. Po terapii se přestanete trápit kvůli tomu, co si o vašem těle myslíte Vy nebo ostatní a vytvoříte si s nim pozitivní vztah. Uvědomíte si, kolik toho pro Vás udělalo a vyjádříte mu svou vděčnost. Je na čase dosáhnout ideální harmonie mezi tělesným a duševním zdravím.

Související témata: tělesná pohoda, sebeláska, stravovací návyky, fyzická aktivita, stárnutí, sexualita

Nespokojenost v oblasti Vaší kariéry a finančního zázemí ovlivňuje celý Váš život. Díky terapii identifikujete, co Vám brání mít ideální práci a jaké máte negativní programy v oblasti financí. Zbavíte se svých bloků a nic Vám nebude stát v cestě za úspěchem v oblasti pracovního naplnění.

Související témata: pracovní stres, nedostatek financí, vyhoření a únava, strach ze změny

Osobní rozvoj a sebeláska jsou klíčové pro plnohodnotný a šťastný život. Díky sezení s našimi terapeuty poznáte souvislosti mezi vašimi myšlenkami, emocemi a jednáním a odstraníte překážky na vaší cestě ke spokojenému a vysněnému životu.

Související témata: rozvoj osobnosti, prosazování vlastních cílů, pozitivní myšlení, spiritualita