Naši terapeuti

Na této stránce si můžete vybrat z našich zkušených terapeutů, kteří jsou připravení poskytnout Vám profesionální pomoc při řešení Vašich problémů. Vybírejte podle sympatií nebo osobních příběhů terapeutů. My zaručujeme, že všichni terapeuti na portálu iHappy jsou pečlivě vybraní profesionálové, kteří se pravidelně účastní školení a kurzů pro zvyšování své kvalifikace a poskytnou Vám efektivní vedení na cestě k vaší duševní i emoční pohodě.

 • Mou vášní je pomáhat klientům tvořit naplněný život bez strachů, obav a limitujících pocitů. Každý ve svém životě může nalézt radost, lásku a svobodu. Záleží pouze na tom, kdy se rozhodnete vzít tvoření do vlastních rukou.

 • Negativní přesvědčení, která jsme v raném věku získali, jsou brzdou, která nám brání žít spokojený a šťastný život v přítomnosti. Můžeme je však s lehkostí propustit a už je nežít. Vy sami totiž nejlépe víte, co chcete a po čem toužíte.

 • Neutíkám sama před sebou, ale s láskou objevuji a přijímám svůj vnitřní svět a vše co k němu patří. A to má takovou sílu, že se pro mě stalo posláním toto předávat dalším rozhodnutým duším dál. Velmi ráda pomohu i Tobě.

 • Ak nevieš, prečo sa Ti v živote určité veci dejú alebo nedejú, ozvi sa mi. Pomôžem Ti nájsť správnu cestu, Tvoju cestu, cestu s ľahkosťou, ktorá Ti môže zmeniť život.

 • Pomohu Vám najít znovu svoji hodnotu, svobodu, zdraví, lásku, porozumění, empatii, jasnost v rozhodování, snadné zacílení a dosahování cíle s lehkostí. Zmizí strach, žárlivost, odsuzování, nejistota, závislost, vztek, sebelítost...

 • Na vlastní kůži jsem poznala, že je možné vést harmonický, spokojený a šťastný život, přijímat jeho rozmanitost s lehkostí a nadhledem. Ráda Vám pomůžu na Vaší cestě, pokud se rozhodnete udělat ten první krok.

 • Terapie je pre mňa prirodzenou cestou k poznaniu seba samého skrze vlastní zkušenost. V každém z nás jsou ukryté odpovědi na naše vlastní otázky a máte jedinečnou příležitost je pochopit a trvale je vyřešit.

 • Pokud si chcete hlavně popovídat a vaše problémy si jen osahat, nejsem pro vás ta pravá. Pokud ale máte odvahu jít k opravdovému jádru věci a od základu si změnit život a to, jak o sobě i o něm přemýšlíte – jsem tu právě pro vás.

 • Terapeutická práce mě nadchla svou jednoduchostí a logičností. Mám ji moc ráda. Terapeutku dělám proto, protože mě to baví a mám radost, když klient odchází spokojený s rozzářenýma očima.

 • Vítejte na cestě změn a řešení toho, co vás trápí! Jsem tu, abych vám byla průvodcem na této cestě poznání. Máte možnost si vyřešit své problémy a nalézt pohodu a svůj vnitřní klid. Musíte jen jediné – rozhodnout se a chtít.

 • Žijeme v době plné zvratů a překvapení. Když se náročných situací nahromadí víc, může se to podepsat na našich vztazích, zdraví, výkonech v práci. Mým cílem je pomoci všem lidem, kteří chtějí řešit své problémy.

 • Denně se věnuji lidem, kteří potřebují pomoct. Terapeutkou jsem od roku 2013. V rámci terapií pracuji s různými klienty, jak věkem, tak i problémy. Jsem terapeutkou pro všechny, kteří se rozhodli svůj problém řešit a aktivně na sobě pracovat.

 • Být terapeutkou je pro mě posláním. Každý klient či klientka různého věku, povolání či nastavení je výzvou k tomu, abych ho podpořila v uvědomění si toho, čeho chce v životě dosáhnout a pomohla mu jednoduše a efektivně.

 • Moje životní poslání je pracovat s lidmi, které v životě něco trápí, chtějí to změnit a užívat si život svobodně s lehkostí podle sebe. Baví mě tvořit život, navracet štěstí, lásku a sounáležitost mezi lidi, napomáhat v plnění snů. 

 • Každý člověk má v sobě velký potenciál pro nalezení cesty ke svému štěstí. Jen odstranit překážky, které brání k jeho plnému rozvinutí. Velmi mě těší být průvodkyní v tomto procesu, být součástí pozitivních změn a rozzářených tváří.

Nejste si jistí, zda je terapie s iHappy pro Vás? Poradíme Vám.

Rychlá konzultace s naším terapeutem zdarma!

Zajímá vás některé z následujících témat?

Chcete na sobě pracovat? Nebuďte v tom sami, pomůžeme vám. Rozhodněte se pro šťastnější a pohodovější život díky iHappy.